სტატიები

 
 
ა(ა)იპ პროფესიულ კოლეჯში "იკაროსი" 28 ნოემბერს იწყება სწავლა.
 
სასწავლო ცხრილები იხილეთ ბმულზე
 
სტუდენტთა ჯგუფებში გადანაწილება იხილეთ  ქვემოთ
 
 
  ჯგუფი 233  ჯგუფი 234 
  მზარეული III საფეხური  მზარეული III საფეხური 
  დილა  საღამო 
  გვარი, სახელი  გვარი, სახელი 
 1არაბიძე ნინო 1ბედინაშვილი ლევან 
 2არაბული ალუდა 2გავრილენკო გვანცა 
 3აროშიძე მალხაზ 3გვარჯალაძე ვერიკო 
 4ბეგიჯანოვი თეიმურაზი 4გოგიტაძე ლალი 
 5ბეზარაშვილი მარიამ 5თათრიშვილი შოთა 
 6გიგაური დავითი  6მალუტაშვილი ლიანა 
 7გობეჯიშვილი ნიკა 7მიქოიანი ნინო 
 8გოგიძე გოგა 8მჭედლიშვილი ნოდარ 
 9გულმაგარაშვილი ბექა 9ოვჩარენკო სერგო 
 10ზვიადაური შმაგი 10პლიევი ედუარდ 
 11თუშმანიშვილი ლევან 11ქიტუაშვილი მამუკა 
 12კობახიძე ალექსანდრე 12ქოროღლიშვილი გიორგი 
 13მეტრეველი თამარ 13შალიკაშვილი ეკა 
 14მკრტუმიანც ჟანა 14ჩალაძე ლალი 
 15მუზაშვილი გიორგი 15ჭიოკაძე ანა 
 16ნონიევი მარეტა 16ჭიჭინაძე ეკა 
 17ოღაძე მიხეილ 17ოქრომელიძე ვენერა 
 18პაპახჩიანი ნაირი    
 19უშხვანი ვახტანგ    
 20ქანთარია კახაბერი     
 21ქრისტესიაშვილი დავითი    
 22ხარატიშვილი ნინო    
 23ხაჩიძე ლეილა    
 24ხომერიკი გიორგი    
 25ხუციშვილი გიორგი    
 26ოვსეპიანი დიმიტრი    
       
  ჯგუფი 235  ჯგუფი 236 
  მზარეული II საფეხური  მზარეული II საფეხური 
  დილა  დილა 
  გვარი, სახელი  გვარი, სახელი 
 1ადამია რუსუდან 1ბერუაშვილი მაგული 
 2გაგოშვილი გიორგი 2ბურჯალიანი შოთა 
 3გიორგაძე გიორგი 3გოგოძე ლილი 
 4ზარაფიანი არტურ 4ენუქიძე ვერიკო 
 5თოდუა პავლე 5ერქომაიშვილი არსენ 
 6კანდელაკი ტატიანა 6თოფურია ნინო 
 7ლორთქიფანიძე ნინო 7იაშვილი ლელა 
 8მაჩიტიძე დოდო 8ივანიაძე ლელა 
 9მიჩიტაშვილი თამარ 9კაპანაძე გიორგი 
 10ნატმელაძე ბეჟანი 10მეგრელიშვილი მარიამი 
 11პაჭკორია მარიამ 11პაპიაშვილი ოთარი 
 12ჟუჟნიაშვილი ნინო 12სამხარაძე თამაზი 
 13სართანია ეთერი 13სიდამონ-ერისთავი ლარისა 
 14სოხაშვილი რუსუდან 14ჩიტაძე ლელა 
 15ქებურია ეკა 15ჩხიტუნიძე მარინე 
 16ყაზაიშვილი ხვიჩა 16ძნელაძე გიორგი 
 17შუხოშვილი მაყვალა 17ხუტაშვილი იოსები 
 18ჭელიძე მარინა 18ხუციშვილი შოთა 
 19ხარაძე თეიმურაზ 19ჯანგულაშვილი დავით 
 20ჯიშიაშვილი ლუკა 20ჯოჯუა მედეა 
       
       
  ჯგუფი 237  ჯგუფი 238 
  მზარეული II საფეხური  მზარეული II საფეხური 
  დილა  დილა 
  გვარი, სახელი  გვარი, სახელი 
 1აბრამიშვილი თამარ 1ამირხანიანი ანა 
 2ბერიაშვილი ლევან 2ანთაძე მელიტა 
 3ბუაძე ლევან 3ბაღდავაძე ლუკა 
 4გოდერძიშვილი ლევანი 4გაგილაძე რატი 
 5დოღონაძე კონსტანტინე 5გოგელია გიორგი 
 6თაბუკაშვილი გიორგი 6გომარელი ომარ 
 7თავბერიძე ლაშა 7გურასპიშვილი ნინო 
 8კავკასიძე თენგიზ 8კუხიანიძე სალომე 
 9ლებეშევა ნინა 9ლომთათიძე ნათია 
 10მეიფარიანი გიგა 10ლომიძე ნინო 
 11მიქაუტაძე გიორგი 11მაისურაძე რუსუდანი 
 12მიხაილიდის ლუკას 12მელქუმიანი მილენა 
 13სამხარაძე გიორგი 13მერებაშვილი ანი 
 14სურმავა გვანცა 14მულაძე თამაზ 
 15ტვილდიანი ნუგზარ 15სარდანაშვილი გიორგი 
 16ღერკენაშვილი სოფიო 16ქესანაშვილი დავით 
 17ღუდუშაური მარიამ 17ქურთაული ნინო 
 18ყაჭეიშვილი ოთარი 18ღუდუშაური თათია 
 19ჩაჩავა ზეზვა 19ღუდუშაური როსტომ 
 20ხუბაევა ფატიმა 20შუბაშვილი ოთარ 
    21ჩაჩიბაია თემური 
       
       
  ჯგუფი 239  ჯგუფი 240 
  მზარეული II საფეხური  მზარეული II საფეხური 
  საღამო  საღამო 
  გვარი, სახელი  გვარი, სახელი 
 1ბრეგვაძე მარიამ 1ახმეტელი ვახტანგ 
 2გაბარაშვილი ეთერი 2ბახშიევა ნარგიზა 
 3გაგოშვილი სერგი 3ბეჟიტაშვილი ნიკოლოზ 
 4გულუა ცირა 4გორგოშიძე ლაშა 
 5თოფურია ანანო 5ვარდიაშვილი ანა 
 6კვანტალიანი ლუკა 6კვარაცხელია მარიტა 
 7მარგიშვილი ნათია 7მახარობლიშვილი ზვიად 
 8მუხიაშვილი დავით 8მეგრელიშვილი ლევანი 
 9რაჭველიშვილი ქეთინო 9ქემოკლიძე მაია 
 10ქეშელაშვილი სალომე 10ქოჩორაძე ნიკოლოზ 
 11ქვილითაია ლევანი 11ღონღაძე მარიამ 
 12ქურასპედიანი ბელა 12ჩილინდრიშვილი გიორგი 
 13ყურშავიშვილი მალხაზ 13ჭკადუა ლევანი 
 14ჩიმაკაძე თამარი 14ჯაკონია სანდრო 
 15ჯაში თამარ    
       
       
  ჯგუფი 241  ჯგუფი 242 
  მზარეული II საფეხური  მზარეული II საფეხური 
  საღამო  საღამო 
  გვარი, სახელი  გვარი, სახელი 
 1აბაშიძე დავით 1არღვლიანი მარიკა 
 2ამირხანოვა საბინა 2ბაგდასარიან კარენ 
 3გოგილაშვილი აჩიკო 3ბარამაშვილი სოფიო 
 4დიდენკო ეკატერინა 4ბარბაქაძე თინათინ 
 5ეცეტაძე ლევან 5დათეშიძე ირაკლი 
 6იობიძე დავით 6კვინიკაძე თორნიკე 
 7ოსტროვერხოვი ეკატერინე 7კობახიძე თეა 
 8სალია მათე 8მეზურნიშვილი ნინო 
 9სიგუა დავით 9ნატროშვილი ზურაბ 
 10ფირცხალაიშვილი თინათინ 10ნიკოლაშვილი საბა 
 11ქარქუსაშვილი ილია 11ტატუნაშვილი ჯემალ 
 12ჩამაგუა ნანა 12ცეკვავა მონიკა 
 13ჩაჩუა თამუნა 13კაზარიანი ერნა 
    14ჭანკოტაძე რევაზ 
       
       
  ჯგუფი 243    
  მზარეული II საფეხური    
  საღამო    
  გვარი, სახელი    
 1არსანიძე თორნიკე    
 2ბოლქვაძე ელისო    
 3გულიანცი დიანა    
 4კავკასიძე კახაბერ    
 5მარიამიძე ეკა    
 6მენაბდიშვილი ნათია    
 7ოკრიბელაშვილი ბექა    
 8ომანაშვილი ელა    
 9ტალახაძე გიორგი    
 10ქადაგიშვილი ანი    
 11ჩიტაური იოსებ    
 12ხიზამბარელი ანა    
 13ჭაფოძე ირაკლი    
       
  ჯგუფი 244    
  სარესტორნო III საფეხური    
  საღამო    
       
  გვარი, სახელი    
 1ანდღულაძე ანრი    
 2ბაგდასაროვი მილენა    
 3ბერიძე შორენა    
 4გაბოძე ქეთევან    
 5დაბრუნდაშვილი ოთარ    
 6დემინაშვილი მარიამ    
 7თაბაგარი გიორგი    
 8თავართქილაძე ლანა    
 9კეკუსაძე მონიკა    
 10მამუკიშვილი სოფიკო    
 11მამულაძე რუსლანი    
 12მარფინა რუსუდან    
 13მესარკიშვილი ირაკლი    
 14მუსაელიანი იური    
 15ტყეშელაშვილი იოსები    
 16ღაჟონია ელენე    
 17ჩუბინიძე გიორგი    
 18ჭანყოშვილი კესო    
 19ჭელიძე ნათია    
 20დარჩინიანი ალექსანდრე    
       
  ჯგუფი 245  ჯგუფი 246 
  კონდიტერი III საფეხური  კონდიტერი III საფეხური 
  დილა   საღამო 
       
  გვარი, სახელი  გვარი, სახელი 
 1არსოშვილი ნატო 1ბიწაძე თეონა 
 2ბარსეგიანც ლიკა 2კიბილოვი დიანა 
 3გავაკეთაშვილი ხათუნა 3ლომთაძე გიორგი 
 4გრიგორიანი ინგა 4მიქელაძე გოგა 
 5გურეშიძე მარინე 5მკრტუმიანც ჟანა 
 6თოდუა ეგნატე 6პაპიაშვილი ნინო 
 7კვანტალიანი მარინე 7როსტიაშვილი ვლადიმერ 
 8კუპრაძე თამარ 8ჩხეიძე ცისანა 
 9პოღოსიანი მერი 9ჩხუტიაშვილი თეონა 
 10როგავა თამარ 10ძირტკბილაშვილი ნანა 
 11ტორჩინავა თამარი 11ძიძიგური ნინო 
 12ფირიაშვილი მარიამ 12ჭუმბურიძე სალომე 
 13ფხაკაძე სოფიო    
 14ჩოხელი მარიამ    
 15ცხვედიაშვილი ნინო    
 16ჭელიძე სალომე    
 17ჯაშიაშვილი რუსუდან    
 18ჯოგლიძე მანანა    
       
       
  ჯგუფი 247  ჯგუფი 248 
  სასტუმრო III საფეხური  სასტუმრო III საფეხური 
  დილა  საღამო 
       
  გვარი, სახელი  გვარი, სახელი 
 1აკიშბაია ეკა 1აზნარაშვილი საბა 
 2გურაშვილი გიორგი 2გურგენაშვილი მარიამ 
 3დიასამიძე ანა 3კვასტიანი ლევანი 
 4კავთიევსკი ნინო 4კუბლაშვილი გიორგი 
 5მარქარიანი არტურ 5ლაბარტყავა ნინო 
 6მაღალდაძე ნიკოლოზ 6ლომსაძე თამარ 
 7მეგრელიშვილი მარიამი 7მანტკავა თეკლა 
 8მეტრეველი ლიკა 8მეგრელაძე ბაქარი 
 9მინდიაშვილი თამარ 9მიქავა ნათია 
 10მიქაძე ანა 10მუხულიშვილი ნათია 
 11პოპლავსკი გიორგი 11ტაბიძე ლევან 
 12ჟამერაშვილი ნათია 12ქვლივიძე ალისა 
 13რუხაძე ანა 13ჩხიტუნიძე შალვა 
 14ტატუნაშვილი ნუნუ 14ხმალაძე ირაკლი 
 15ურიდია თეა 15ჯალაღანია აკაკი 
 16ფანჩულიძე ნინო    
 17ქავთარაძე თამარი    
 18ყაველაშვილი თინათინი    
 19შავდათუაშვილი მარიამ    
 20წიკლაური თამარი    
 21ჭინჭარაული ნათია    
 22ხომასურიძე სალომე    
 23ხუციშვილი ლარისა    
 24ჯაფარიძე ნანა    
 25ჭიქაბერიძე თამარ    
       
  ჯგუფი 249    
  სომელიე მესამე საფეხური    
  საღამო    
  გვარი, სახელი    
 1ბალუაშვილი საბა    
 2დარბაისელი მიხეილ    
 3ერაძე ნესტან    
 4თოფჩიაშვილი ლაშა    
 5კალანდია ედიშერ    
 6კუპრეიშვილი ანი    
 7მამულაშვილი გიორგი    
 8მაჭავარიანი ანა    
 9მაჭავარიანი მანანა    
 10მგალობლიშვილი ნინო    
 11ყაულაშვილი თეონა    
 12ყიფშიძე თამარ    
 13ჩახმახჩიანი ანიტა    
 14ჩახმახჩიანი ემილია    
       
  ჯგუფი 250    
  გიდი მესამე საფეხური    
  დილა    
       
  გვარი, სახელი    
 1ბაზიაშვილი თორნიკე    
 2ბალიაშვილი უშანგი    
 3გერგაული ანა    
 4დგებუაძე მარინე    
 5ზოსიმოვი ირაკლი    
 6თოდაძე ნინო    
 7თოდუა ნინო    
 8კამლაძე თამარ    
 9კარპენკო ევგენი    
 10ლეკიშვილი ნათია    
 11მემანიშვილი მაგდა    
 12მუკბანიანი თეა    
 13მუკბანიანი ხატია    
 14საბანაძე მზია    
 15ფანცულაია დავითი    
 16ქვლივიძე მაია    
 17ქუთელია კობა    
 18ჭელიძე თამარ    
 19ჭინჭარაული ნინო    
 20ხარატიშვილი ნუნუ    
       
       
  ჯგუფი 251    
  ტუროპერატორი მესამე საფეხური    
  დილა    
       
  გვარი, სახელი    
 1ბაღიშვილი სვეტლანა    
 2გაგუა ემზარ    
 3გოგიჩაიშვილი შალვა    
 4კაკაბაძე ალექსანდრე    
 5მანდარია ანა    
 6მარგიშვილი ანა    
 7მდინარაძე ანნა    
 8მელაძე ხათუნა    
 9ნარდაია ია    
 10რუხაძე ხათუნა    
 11სამხარაძე გიორგი    
 12სხირტლაძე ვერა    
 13ღონღაძე თინათინ    
 14შავგულიძე ტატიანა    
 15ჩიჩუა მირზა    
 16ძინძიბაძე თეა    
 17კუსრაძე გვანცა    
       
       
  ჯგუფი 252  ჯგუფი 253 
  ბართენდერი III საფეხური  ბართენდერი III საფეხური 
  დილა  საღამო 
  გვარი, სახელი  გვარი, სახელი 
 1არაბული გაგა 1ათანესიანი ედუარდ 
 2ახობაძე ოლიკო 2მაძღარაშვილი თემურ 
 3დალაქიშვილი ლია 3მახათაძე ბექა 
 4ზალიაშვილი ჯიმშერი 4ნიორაძე მაია 
 5თათანაშვილი ცოტნე 5ფალელაშვილი ბექა 
 6კვარაცხელია ნიკოლოზ 6ფიდანიან ლანა 
 7მუმლაძე ნატო 7ფირცხალაიშვილი ეკა 
 8ნადიბაიძე გიორგი 8შავგულიძე დავით 
 9ნარსიძე დავით 9ჩაბაკაური ლევან 
 10ღვინჯილია სესილი 10ხალტურინი ვასილ 
 11შიუკაშვილი გიორგი 11ჯანაშია ირაკლი 
 12ძაგანია ჯუნა 12ჯანელიძე დავით 
 13ჭედია ნიკა 13ჯარმელაშვილი ლუკა 
 14ხითარიშვილი გიორგი    

Save

Save

Save