სტატიები

       

 

ა(ა)იპ პროფესიულ კოლეჯ "იკაროსში"2018 წლის გაზაფხულის მიღებაზე პროფესიული ტესტირების შედეგად ჩარიცხულ სტუდენტთათვის სწვალა დაიწყო ა/წ 4 ივნისს. 

გთავაზობთ კოლეჯში ჩარიცხულ სტუდენტთა განაწილებას ჯგუფების მიხედვით     

 მიმღები-რეცეფციონისტი  III საფეხური
       
ჯგუფი 298 ჯგუფი 299
დილა საღამო
       
 გვარისახელი  გვარისახელი
1აბრამაშვილისალომე 1ბარათაშვილინიკა
2ბარამიაილონა 2გაბიანიგვანცა
3გირგვლიანითამუნა 3გერგედავასალომე
4გოჩიაშვილირომან 4გვაზავაანი
5გრიგალაშვილითამარ 5გორგაძექრისტინა
6ელიოზიშვილიგიორგი 6დარბინიანიმარიამი
7ზაბახიძეთებრო 7დევდარიანიზურაბი
8თათრიშვილიირინა 8ერაძემარიამი
9კაციტაძესესილი 9კევლიშვილილანა
10ლამბერირუსუდან 10ლუხავათამარ
11ლეჟავალევან 11მელექსიშვილითათია
12მამაცაშვილიჯენიფერ 12ყავრელიშვილიმარტა
13ნოზაძეირმა 13შავერდაშვილისანდრო
14ოშაყმაშვილიქეთევანი    
15სარქისიანინინა    
16უგრეხელიძემარიამ    
17ჩაკვეტაძეხათუნა    
18ჩიკვილაძედარეჯან    
19ძინძიბაძეთეა    
20ხარატიშვილიმარიამი    
       
       
 სომელიე მესამე საფეხური
ჯგუფი 300    
       
 გვარისახელი    
1ენუქიძედალი    
2კანდელაკიტატიანა    
3კევლიშვილითამარ    
4მეტონიძეგიგი    
5მინაშვილიმანონი    
6მუსელიანიმარეხი    
7ოგანჯანიანიარსენ    
8ტუხაშვილითამარ    
9ფანჯავიძეზვიად    
10ქოქრაშვილიხათუნა    
11ჩხეიძეელენე    
12ცინცაძელიდა    
13ხანჯალიაშვილინატალია    
14ხარაზიშვილინინო    
       
       
 მზარეული II საფეხური
       
 ჯგუფი  301   ჯგუფი  302 
 დილა   დილა 
 გვარისახელი  გვარისახელი
1ბოლქვაძებექა 1ბრეგვაძეირმა
2გაბისკირიადიმიტრი 2ბურჯანაძესალომე
3რუხაძევახტანგი 3გელაშვილივასილ
4გურგენიძელაშა 4გრიგალაშვილიელდარ
5აჭარაძეამირან 5ეჯოშვილილია
6დოლიძეზურიკო 6თალაკვაძებექა
7შაქარაშვილისაბა 7ლიპარტიაბექარ
8ხუფენიანიკა 8ლომთათიძეეკატერინე
9ბერძენიშვილიდავით 9ლომიძეთინათინი
10პაპასქირიუტა 10მამისაშვილილეილა
11ნადარაიაოთარი 11მოდებაძელანა
12ახვერდოვიივანე 12საჯაიაქრისტინე
13ტეტუნაშვილისანდრო 13სვანიძეთეონა
14გოგიჩაიშვილივახტანგ 14სუნთლიშვილირიტა
15სუხიშვილიგიორგი 15ქერელაშვილიმარიამი
    16ღლონტინათია
       
       
 ჯგუფი  303   ჯგუფი  304 
 დილა   დილა 
 გვარისახელი  გვარისახელი
1ბაბუხადიაქეთევან 1აბაშიძემარიამი
2ბედენაშვილილაშა 2აბესალაშვილიშორენა
3ბერიშვილიმარიამ 3ბეგლარაშვილინუგზარ
4ბექაურიბექა 4ბეჟანიშვილიალექსანდრე
5გალაშვილიდავით 5ბიბილეიშვილილევან
6გოგოლაძემარიამ 6გორგაძეთამარ
7დარჩიაირაკლი 7კაშეიშვილისოფიკო
8თეიმურაზიანინინა 8კვირკველიასოფიო
9ლოლიშვილინინო 9კორძაიამარიამი
10მოსიაშვილინატო 10მერმანიშვილიქეთევან
11ჩიქოვანინანა 11პაპელიშვილიმარიამ
12ჩაჩანიძედავითი 12ჟიჟიაშვილიმარიამ
13წიკლაურილაშა 13რიჟამაძეანა
14ღვინიფაძეგიორგი 14სულაძეხატია
15ხაცავამარინე 15ჩადუნელინანა
16ხუციშვილითამარი 16ხიზანიშვილისოფიო
17ჯავახიშვილიმარგარიტა    
       
       
 ჯგუფი  305   ჯგუფი  306 
 დილა   საღამო 
 გვარისახელი  გვარისახელი
1ამირეზაშვილიგიორგი 1აბესაძებიძინა
2გახარიაანა 2ბიძიშვილიზაზა
3გელაშვილიკესო 3ვარდანიძენიკა
4გიგაურიცოტნე 4ლომიძეთეიმურაზ
5თოფურიანინო 5მერაბიშვილიგურამ
6კვარაცხელიადავით 6ლეკიაშვილიგიორგი
7კორნაჩიკმაია 7მარღიშვილიდავით
8ლეკაშვილისოფიო 8ჯოჯუავახტანგი
9მოდებაძეთამარ 9ჟღენტიზურაბ
10პეტრიაშვილიგუგა 10ხოფერიაკონსტანტინე
11პეტროსიანიგარი 11ქურასბედიანიგიორგი
12სტურუამარიამ 12ჭიჭინაძეირაკლი
13ჩხაიძეთამარ 13ჯიქიასერგი
14ჭონიაშვილინინო 14მაისურაძენიკა
15ხისფეხიშვილინოდარ 15ხაბურძანიაგიორგი
16ჯინიყაშვილინინო 16ცარციძეგიორგი
       
       
 ჯგუფი  307   ჯგუფი  308 
 საღამო   საღამო 
 გვარისახელი  გვარისახელი
1ბესელიაეთერი 1ბერიაშვილინინო
2გერგედავამარიამი 2გაგნიძეთამარი
3დანელიაგვანცა 3გვასალიათამთა
4დევაძემარიამი 4გოგრიჭიანინათია
5ვარშანიძეთამარ 5ელისაშვილითამარი
6ზაალიშვილინინო 6თოთაძებექა
7ლაბაძეხატია 7ივანიშვილილელა
8მამაცაშვილითეონა 8ინჯგიამარიამ
9მერკვილიშვილინიკოლოზი 9მახარაძეშოთა
10პირველიმარიამ 10ნებიერიძესალომე
11რიჟამაძენინი 11ქაჩლიშვილიმარიამ
12ქავთარაძეეკატერინე 12ქრისტესიაშვილილილე
13ქავთარაძენინო 13ღუღუნიშვილინინო
14ღვინიფაძესალომე 14ყვავიაშვილითამარი
15ჩილინგარაშვილისალომე 15ცუცქირიძემარიამ
16ცოფურაშვილიანა    
       
       
 ჯგუფი  309     
 საღამო     
 გვარისახელი    
1ბროძელიალექსანდრე    
2გერმისაშვილივოვა    
3დავითაიამანანა    
4დვალისაბა    
5ვაწაძეგიორგი    
6თაგვიაშვილინინო    
7კვიტაიშვილინანა    
8კოპალეიშვილილაშა    
9მელიქიშვილიირაკლი    
10რუსიძენუგზარ    
11ტრაპაიძეთინა    
12ტურაბელიძეირაკლი    
13შელეგიაპავლე    
14ყურაშვილინინო    
15ჭაბუკაშვილიმერაბ    
       
       
 მზარეული III საფეხური
       
 ჯგუფი 310   ჯგუფი 311 
 დილა   საღამო 
 გვარი, სახელი   გვარი, სახელი 
1ავდალიანი არტურ  1ბართავა გიგა
2ალბუთაშვილი  ნელი 2გაბარაშვილი ეთერი
18ბოკუჩავა ნიკოლოზი 3დათუაშვილი  ბესიკ
3ბრეგვაძე მარიამ 4ირემაშვილი სოლომონ
4გაბათაშვილი  ლელა 5კერესელიძე ანა
5თოდუა ვალტერი 6ლომსაძეანა
6კვეზერელი   ლევან 7მახარაძე  მაია
7კოპაძე გიორგი 8მეტივიშვილი  გულიკო
8მეტრეველი  მაია 9სმოევი ზოია
9მოსიაშვილი  თინათინ 10სოხაძე  ნანა
10სულაშვილი ნიკა 11ქიტიაშვილი-რუხაძე მაია
11შაქარაშვილი გიორგი 12შერაზადიშვილი  ხათუნა
12შონია ელენე 13ჭინჭარაული  მაია
13შუხოშვილი მაყვალა 14ჭიტაძე გივი 
19ჩადუნელი ნათია    
14ჩიტაური იოსებ    
15ჩიხაშვილი თეკლა    
21ხარაძე თეიმურაზ    
16ხარებავა მაია    
17ჯაში თამარ    
20ჯიქურაშვილი  ნანა    
       
       
  სარესტორნო საქმის მწარმოებელი  III საფეხური
ჯგუფი  312    
 გვარისახელი    
1აბაიშვილინიკოლოზ    
2აბულაძენელი    
3გვილიაცოტნე    
4თეზელაშვილინატო    
5ინასარიძენინო    
6მანველიშვილივალერიანი    
7პაპავანინო    
8ჟამერაშვილილუკა    
9ფირცხალაიშვილილელა    
10შენგელიადარეჯან    
11ჩადუნელითეონა    
12ჩიტაშვილიგივი