სტატიები

ახალი სასწავლო წელი და ჯგუფებში განაწილება ივნისი 2019

 

ჩარიცხულ სტუდენტთა საყურადღებოდ!!!

 

გაზაფხულის მიღებაზეპროფესიული ტესტირების შედეგად ა(ა)იპ პროფესიულ კოლეჯ „იკაროსში“ ჩარიცხულ სტუდენტთათვის სწავლა დაიწყება 2019 წლის 10 ივნისს;

 ჩარიცხულ სტუდენტთა გადანაწილება ჯგუბების მიხედვით:

 

პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა:ბართენდერი

ჯგუფი N328

 

გვარი

სახელი

1

ბერიძე

შორენა

2

გოქაძე

გიორგი

3

დარახველიძე

ნინო

4

დარბაისელი

გურამი

5

დვალი

ხატია

6

თევზაძე

გიორგი

7

სიმონიანი

დავით

8

ფუტკარაძე

კობა

9

ქარჩავა

გიორგი

10

ჩაფიძე

მარიამი

11

ჭუმბურიძე

ლუკა

 

პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა:ბართენდერი

ჯგუფი N329

 

გვარი

სახელი

1

ბერძენიშვილი

ცვატა

2

დემეტრაშვილი

გურამ

3

თავაძე

ჯუმბერ

4

თავაძე

ჰამლეტი

5

თოდუა

ჭაბუკა

6

თოიძე

დავითი

7

კამალოვი

სერგეი

8

კონიაშვილი

ზურაბ

9

კუპრეიშვილი

დავითი

10

მათიაშვილი

გიორგი

11

მუმლაძე

ვახტანგ

12

ფაჩულია

მარიამი

13

შამუგია

ნიკა

 

პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა:კულინარიის ხელოვნება

ჯგუფი N330

 

 

გვარი

სახელი

1

ახვერდოვი

ჯამბულ

2

ბაკურაძე

ბექა

3

ბაქრაძე

საბა

4

დარბაისელი

ლუკა

5

ედიბერიძე

გიორგი

6

იმედაშვილი

მარიამი

7

ლობჯანიძე

ლადო

8

ლომიძე

ანზორი

9

ტეტუნაშვილი

სანდრო

10

ქვილითაია

ინგა

11

ციმაკურიძე

ვასილ

12

ხელაია

ილია

13

ჯაგიევი

თეონა

14

ჯაფარიძე

ნოდარი

 

პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა:კულინარიის ხელოვნება

ჯგუფი N331

 

გვარი

სახელი

1

დავითულიანი

დავით

2

თიგიშვილი

ნიკოლოზი

3

კენჭაძე

გიორგი

4

მზარეულიშვილი

დავით

5

რევაზიშვილი

ზვიად

6

სვანი

ლაშა

7

სოზაშვილი

ლია

8

ფეიქრიშვილი

თეა

9

ფიდიური

მარიამ

10

ქობესაშვილი

სერგო

11

ჩაჩანიძე

მიხეილი

12

ჭიკაძე

ვახტანგ

13

ხადური

ლუკა

14

ჯანიაშვილი

თორნიკე

 

 

პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა:კულინარიის ხელოვნება

ჯგუფი N332

 

გვარი

სახელი

1

ასანიძე

ლაშა

2

გაჩეჩილაძე

მარიამ

3

ესაკია

ალექსანდრე

4

თავაძე

ქრისტინე

5

თვარაძე

საბა

6

კახაძე

ირაკლი

7

მაისურაძე

ნინო

8

მირიანაშვილი

ქეთევან

9

მიქაძე

თორნიკე

10

ონოფრიშვილი

მიხეილ

11

პაპავა

ანა

12

რუხაძე

ლალი

13

სორდია

ლუკა

14

ჯღუნიაშვილი

მარიამ

 

პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა:კულინარიის ხელოვნება

ჯგუფი N333

 

გვარი

სახელი

1

გამრეკელაშვილი

ნინო

2

ვალიშვილი

ლამზირა

3

ივანაშვილი

ნატო

4

კუბლაშვილი

ინგა

5

მანაგაძე

ანა

6

მანუკიანი

ლანა

7

მიქაძე

ვახტანგ

8

მოსიაშვილი

ნატო

9

ნასრაშვილი

მაია

10

ტაბიძე

მარიამ

11

ქურასბედიანი

თეა

12

ყეინაშვილი

ბექარ

13

შენგელია

ია

14

ხუხიაშვილი

ლუკა

 

პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა:კულინარიის ხელოვნება

ჯგუფი N334

 

გვარი

სახელი

1

ბანძელაძე

მირანდა

2

ბროძელი

ალექსანდრე

3

გელაშვილი

ვასილ

4

ზუმბაძე

გივი

5

თათარაშვილი

რევაზი

6

კალაჩიანი

გიორგი

7

მეგენეიშვილი

ლაშა

8

მირაშვილი

დავით

9

მოციქულაშვილი

ვლადიმერ

10

სუთიძე

ლაშა

11

ტეტელოშვილი

მაია

12

ხასაია

თამარ

13

ხუბაშვილი

ელენე

14

ჯოგლიძე

მანანა

 

პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა:კულინარიის ხელოვნება

ჯგუფი N335

 

გვარი

სახელი

1

აფციაური

თამაზი

2

გელაშვილი

ანა

3

ვარდანაშვილი

გიორგი

4

თოდაძე

ბუჭა

5

იმედაშვილი

ნოდარ

6

კოპალიანი

მარიკა

7

მათიაშვილი

მაკა

8

ნებიერიძე

მარიამ

9

ნემსაძე

მარიამ

10

ნონიაშვილი

ნათია

11

ფარქოსაძე

უშანგი

12

ძამიაშვილი

თორნიკე

13

ხვიბლიანი

სალომე

 

პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა:კულინარიის ხელოვნება

ჯგუფი N336

 

გვარი

სახელი

1

ბერაძე

ბექა

2

ბერიძე

ლუკა

3

გელაშვილი

ანი

4

თოიძე

გიორგი

5

მეცხოვრიშვილი

კოსტანტინე

6

მჭედელაძე

ია

7

სანიკიძე

ხათუნა

8

შუკაკიძე

ანნა

9

ჭაუჭიძე

ნინო

10

ჭიჭაყუა

ამროსი

11

ხანდოლიშვილი

ანა

 

პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა:კულინარიის ხელოვნება

ჯგუფი N337

 

გვარი

სახელი

1

ანთაძე

მელიტა

2

გაბედავა

მერი

3

გლოველი

ნინო

4

ელიზბარაშვილი

ბაკურ

5

თაბაგარი

რუსუდან

6

თამაზაშვილი

ანა

7

ლომიძე

ანა

8

მარტიაშვილი

ნონა

9

მაღლაკელიძე

მერი

10

მორჩილაძე

მარიამ

11

ტოროშელიძე

დავით

12

ჯაჭვლიანი

გიორგი

 

პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა:კონდიტერია

ჯგუფი N338

 

გვარი

სახელი

1

ალბუთაშვილი

ნელი

2

ბუსკივაძე

ნინო

3

გოგრიჭიანი

თამარი

4

გოლუბიანი

ანა

5

გულუა

მაია

6

გურგენაშვილი

იულია

7

კოპაძე

ანა

8

სტეფანიშვილი

მარიამ

9

ქარუმიძე

ქეთევან

10

ქაჩლიშვილი

მარიამ

11

შალუტაშვილი

ელენე

12

შურღულაია

მეგი

13

ხანდამიშვილი

ინგა

 

პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა:კონდიტერია

ჯგუფი N339

 

გვარი

სახელი

1

აბოვიანი

ლილიანა

2

აფციაური

ნინო

3

ბურდული

თამარ

4

გულაზიანი

რუსუდან

5

დევნოზაშვილი

ინგა

6

კაკაბაძე

სალომე

7

კვეზერელი

ლიანა

8

კვირკველია

სოფიო

9

კორძაია

მარიამი

10

ლატარია

მაია

11

მინაძე

მარიამი

12

ფაცურია

ხატია

13

ჩაჩუა

ნინო

14

ცუცქირიძე

თათია

 

პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა:კულინარიის ხელოვნება

მოდული: ქართული ენა A2

ჯგუფი N340

 

გვარი

სახელი

1

ბულგაკოვა

ვალერია

2

ოსიპოვი

ინა

 

პროფესიული საგანმანათლებლო პროგრამა:კონდიტერია

მოდული: ქართული ენა A2

ჯგუფი N341

 

გვარი

სახელი

1

მესხიშვილი

დიანა

2

ნონოიანცი

ანა