()იპ პროფესიული კოლეჯიიკაროსი

ძირითდი გამოცდების განრიგი:

 

2018 წელი, სექტემბერი

მზარეული მეორე საფეხური ჯგუფი #274

 
 

#

გვარი, სახელი

საგნის დასახელება

თარიღი

საათი

დასკვნითი საათების რ-ბა

 
 

1

მანუელ ფაუნდეს ბარანდა

სასწავლო პრაქტიკა -კერძების მომზადების ტექნოლოგია / მსოფლიო სამზარეულოს საფუძვლები

16 სექტემბერი

09:00-11:00

3

 

2

მანუელ ფაუნდეს ბარანდა

სასწავლო პრაქტიკა -კერძების მომზადების ტექნოლოგია / მსოფლიო სამზარეულოს საფუძვლები

17 სექტემბერი

09:00-11:00

3

 

 

სულ ჯამი

 

 

 

6

 
       
       

 მზარეული მეორე  საფეხური ჯგუფი #275           

 
 

#

გვარი, სახელი

საგნის დასახელება

თარიღი

საათი

დასკვნითი საათების რ-ბა

 
 

1

მანუელ ფაუნდეს ბარანდა

სასწავლო პრაქტიკა -კერძების მომზადების ტექნოლოგია / მსოფლიო სამზარეულოს საფუძვლები

17 სექტემბერი

12:00-12:50; 19:00-23:50

6

 

 

სულ ჯამი

 

 

 

6

 
       

მზარეული მესამე  საფეხური ჯგუფი #284

 
 

#

გვარი, სახელი

საგნის დასახელება

თარიღი

საათი

დასკვნითი საათების რ-ბა

 
 

1

კაზარიანი ელმირა

სასწავლო პრაქტიკა-საკონდიტრო ნაწარმი და ცხობა

19 სექტემბერი

10:00

3

 

2

მანუელ ფაუნდეს ბარანდა

სასწავლო პრაქტიკა-მსოფლიო სამზარეულო

25 სექტემბერი

09:00

12

 

 

სულ ჯამი

 

 

 

15

 
       

მზარეული მესამე  საფეხური ჯგუფი #285

 
 

#

გვარი, სახელი

საგნის დასახელება

თარიღი

საათი

დასკვნითი საათების რ-ბა

 
 

1

კაზარიანი ელმირა

სასწავლო პრაქტიკა-საკონდიტრო ნაწარმი და ცხობა

19 სექტემბერი

13:00

3

 

2

მანუელ ფაუნდეს ბარანდა

სასწავლო პრაქტიკა-მსოფლიო სამზარეულო

20 სექტემბერი

09:00-13:50

5

 

2

მანუელ ფაუნდეს ბარანდა

სასწავლო პრაქტიკა-მსოფლიო სამზარეულო

23 სექტემბერი

09:00-15:50

7

 

 

სულ ჯამი

 

 

 

15

 
       

სომელიე მესამე  საფეხური ჯგუფი #288

 
 

#

გვარი, სახელი

საგნის დასახელება

თარიღი

საათი

დასკვნითი საათების რ-ბა

 
 

1

მანუელ ფაუნდეს ბარანდა

ღვინო და გასტრონომია

 24 სექტემბერი

11:00

2

 

 

სულ ჯამი

 

 

 

2

 
       

სარესტორნო საქმის მწარმოებელი მესამე  საფეხური ჯგუფი #289

 
 
 

#

გვარი, სახელი

საგნის დასახელება

თარიღი

საათი

დასკვნითი საათების რ-ბა

 
 

1

ხუნჯუა ალექსი

სასწავლო პრაქტიკა -კერძების მომზადების ტექნოლოგია / მსოფლიო სამზარეულოს საფუძვლები

19 სექტემბერი

10:00

6

 

 

სულ ჯამი

 

 

 

6.00

 
       

გიდი მესამე  საფეხური ჯგუფი #291

 
 

#

გვარი, სახელი

საგნის დასახელება

თარიღი

საათი

დასკვნითი საათების რ-ბა

 
 

1

ჯალაღონია როზა

პირველადი სამედიცინო დახმარება

18 სექტემბერი

13:00

2

 

2

ტკაჩოვა ნინო

რუსული ენა

18 სექტემბერი

15:00

2

 

3

ქათამიძე მერაბი

ინფორმაციული ტექნოლოგიები

18 სექტემბერი

17:00

2

 

4

ბასილაშვილი თამარ

ტურის დაპროექტება და მართვა

20 სექტემბერი

10:00

2

 

5

ბასილაშვილი თამარ

მუზეუმის ტურის წარმართვა

20 სექტემბერი

12:00

2

 

6

ბასილაშვილი თამარ

რელიგიური ტურის წარმართვა

20 სექტემბერი

14:00

2

 

7

მიჩილაშვილი ცისანა

ეფექტური კომუნუკაცია

21 სექტემბერი

10:00

2

 

8

ლომთათიძე ნინო

ინგლისური ენა

21 სექტემბერი

12:00

2

 

9

თევზაძე მანანა

საქართველოს და მსოფლიოს ხელოვნების ისტორია, არქიტექტურა, ფერწერა, კულტუროლოგია

21 სექტემბერი

14:00

2

 

10

ალხანაშვილი ნაზიკო

ტურიზმის საბაზო კურსი

22 სექტემბერი

09:00

2

 

11

გოგოლაშვილი თამარ

მარკეტინგის საფუძვლები

22 სექტემბერი

12:00

2

 

12

აბრამაშვილი გიორგი

ღვინის ტურის წარმართვა

22 სექტემბერი

14:00

2

 

 

სულ ჯამი

 

 

 

24

 
       
       

სასტუმრო საქმის მწარმოებელი მესამე  საფეხური ჯგუფი #293

 
 

#

გვარი, სახელი

საგნის დასახელება

თარიღი

საათი

დასკვნითი საათების რ-ბა

 
 

1

ხახალეიშვილი მაია

ინფორმაციული ტექნოლოგიები

18 სექტემბერი

13:00

2

 

2

დარახველიძე ნონა

სასტუმროს ღონისძიებათა ორგანიზება

18 სექტემბერი

15:00

2

 

3

ლომთათიძე ნინო

ინგლისური ენა

18 სექტემბერი

17:00

2

 

4

დარახველიძე ნონა

კვებისა და სასმელების სერვისი / სერვირება

18 სექტემბერი

19:00

2

 

5

დარახველიძე ნონა

სასტუმროს ღონისძიებათა ორგანიზება

18 სექტემბერი

15:00

2

 

3

კუკავა ვანდა

სასტუმროს დასუფთავების სამსახური

19 სექტემბერი

15:00

4

 

6

ლემონჯავა ნათია

 სატუმროს დაჯავშნის სამსახური

19 სექტემბერი

19:00

2

 

7

ტკაჩოვა ნინო

რუსული ენა

20 სექტემბერი

14:00

2

 

8

წულეისკირი ეკატერინე

გერმანული ენა

20 სექტემბერი

16:00

2

 

9

ბითაძე ლარისა

სასტუმროს დეკორი

20 სექტემბერი

18:00

2

 

10

ფერიშვილი იზაბელა

სასტუმროს მარკეტინგი და გაყიდვები

21 სექტემბერი

13:00

2

 

11

ფერიშვილი იზაბელა

სასტუმრო ინდუსტრია /სასტუმროს მართვისა და ადმინისტრაციის საფუძვლები

21 სექტემბერი

15:00

2

 

12

ფერიშვილი იზაბელა

სასტუმრო ბუღალტერია

21 სექტემბერი

17:00

4

 

13

ჭავჭანიძე დავით

სასტუმროს მიღება-განთავსების სამსახური

22 სექტემბერი

11:00

2

 

14

ალხანაშვილი ნაზიკო

ტურიზმის შესავალი

22 სექტემბერი

13:00

2

 

15

სტეფანოვი ლეონარდო

საუზმის მომზადება, კონტინენტალური მაგიდა

22 სექტემბერი

15:00

4

 

 

სულ ჯამი

 

 

 

38

 
       

სასტუმრო საქმის მწარმოებელი მესამე  საფეხური ჯგუფი #294

 
 

#

გვარი, სახელი

საგნის დასახელება

თარიღი

საათი

დასკვნითი საათების რ-ბა

 
 

1

ტკაჩოვა ნინო

რუსული ენა

18 სექტემბერი

09:00

2

 

2

ქათამიძე მერაბი

ინფორმაციული ტექნოლოგიები

18 სექტემბერი

11:00

2

 

3

კუკავა ვანდა

სასტუმროს დასუფთავების სამსახური

18 სექტემბერი

13:00

4

 

4

ფერიშვილი იზაბელა

სასტუმრო ინდუსტრია /სასტუმროს მართვისა და ადმინისტრაციის საფუძვლები

19 სექტემბერი

14:00

2

 

5

ფერიშვილი იზაბელა

სასტუმროს მარკეტინგი და გაყიდვები

19 სექტემბერი

16:00

2

 

6

ფერიშვილი იზაბელა

სასტუმრო ბუღალტერია

19 სექტემბერი

18:00

4

 

7

წულეისკირი ეკატერინე

გერმანული ენა

20 სექტემბერი

10:00

2

 

8

გულუაშვილი ნელი

ინგლისური ენა

20 სექტემბერი

12:00

2

 

9

ფერიშვილი იზაბელა

 სატუმროს დაჯავშნის სამსახური

20 სექტემბერი

14:00

2

 

10

სტეფანოვი ლეონარდო

საუზმის მომზადება, კონტინენტალური მაგიდა

21 სექტემბერი

09:00

4

 

11

ბითაძე ლარისა

სასტუმროს დეკორი

21 სექტემბერი

13:00

2

 

12

საგანელიძე ილია

კვებისა და სასმელების სერვისი / სერვირება

22 სექტემბერი

09:00

2

 

13

საგანელიძე ილია

სასტუმროს ღონისძიებათა ორგანიზება

22 სექტემბერი

11:00

2

 

14

ქერელაშვილი მარინა

სასტუმროს მიღება-განთავსების სამსახური

22 სექტემბერი

13:00

2

 

15

ალხანაშვილი ნაზიკო

ტურიზმის შესავალი

22 სექტემბერი

15:00

2

 

 

სულ ჯამი

 

 

 

36

 
       

კონდიტერი მესამე  საფეხური ჯგუფი #266

 
 

#

გვარი, სახელი

საგნის დასახელება

თარიღი

საათი

დასკვნითი საათების რ-ბა

 
 

1

ლომთათიძე ნინო

ინგლისური ენა

20 სექტემბერი

10:00

1

 

2

მსხილაძე მაია

 დილის საუზმის მომზადება, კონტინენტალური მაგიდა; ბანკეტების, წვეულებების და ღონისშიებების მომზადება

20 სექტემბერი

11:00

2

 

3

წერუაშვილი ნატალია

საკონდიტრო ნაწარმი და ცხობა

20 სექტემბერი

13:00

3

 

4

ბითაძე ლარისა

შაქრის ფლორისტიკა

21 სექტემბერი

09:00

4

 

5

სტეფანოვი ლეონარდო

პურ-ფუნთუშეულის მომზადება და ცხობა

21 სექტემბერი

13:00

3

 

6

გოჩიაშვილი ნანა

გერმანული ენა

22 სექტემბერი

10:00

1

 

7

ალხანაშვილი ნაზიკო

ტურიზმი და სტუმართმასპინძლობა

22 სექტემბერი

11:00

2

 

8

წოწორია ნატალია

კვების ობიექტების დაგეგმარების,ორგანიზების და მართვის საფუძვლები

22 სექტემბერი

17:00

2

 

 

 

 

 

 

18

 
       

კონდიტერი მესამე  საფეხური ჯგუფი #267

 
 

#

გვარი, სახელი

საგნის დასახელება

თარიღი

საათი

დასკვნითი საათების რ-ბა

 
 

1

მსხილაძე მაია

 დილის საუზმის მომზადება, კონტინენტალური მაგიდა; ბანკეტების, წვეულებების და ღონისშიებების მომზადება

20 სექტემბერი

09:00

2

 

2

გულუაშვილი ნელი

ინგლისური ენა

20 სექტემბერი

14:00

1

 

3

მსხილაძე მაია

საკონდიტრო ნაწარმი და ცხობა

20 სექტემბერი

19:00

3

 

5

ბითაძე ლარისა

შაქრის ფლორისტიკა

21 სექტემბერი

13:00

4

 

4

მსხილაძე მაია

პურ-ფუნთუშეულის მომზადება და ცხობა

21 სექტემბერი

17:00

3

 

6

გოჩიაშვილი ნანა

გერმანული ენა

22 სექტემბერი

16:00

1

 

7

ალხანაშვილი ნაზიკო

ტურიზმი და სტუმართმასპინძლობა

22 სექტემბერი

17:00

2

 

8

წოწორია ნატალია

კვების ობიექტების დაგეგმარების,ორგანიზების და მართვის საფუძვლები

22 სექტემბერი

19:00

2

 

 

 

 

 

 

15